tvořit věci s láskou

Proč miluji tvoření

Vzít starý a nepoužívaný předmět a vdechnout mu nový život nebo vytvořit něco úplně nového, co se mi zrodilo v mysli - nedokáži ani slovy popsat, jak moc mě tvorba baví. Přináší mi harmonii, klid, přítomnost a hlubokou radost.

Udělejte si také radost - kupte si některý z mých výrobků nebo se naučte, jak tvořit a dělat radost druhým - například na mém mozaikovém workshopu. 

kupte si něco
pro radost

Krabička s duhou

Dřevěná krabička s keramickou mozaikou. Motivem je tentokrát duha. Vnitřek je z části vylepen jemnou šedobílou textilní tapetou. Tato krabička potěší všechny milovnice tajností, protože do ni ukryjete vše co ukryto být má. Může sloužit jako šperkovnice. Miluju krabičky a výroba každé z nich je pro mě velkou radostí. Co kousek, to originál.
Velikost je š 24 v 8 hl 18.

Mozaikový talíř

Květinový talíř s jemně vyvýšeným okrajem. Krásná dekorace, či praktický kousek, na kterém můžete servírovat koláč, štrůdl či jiné dobroty.  Talíř se dá umývat, jen nepatří do myčky na nádobí..
Jeho velikost v průměru je  27cm.

cena 880 Kč

cena 850 Kč

Velký talíř s ovocem

Tento velký mozaikový talíř je opravdu originální kousek. Může sloužit na ovoce, nebo cokoli jiného. Mozaika je vytvořena na kvalitním keramickém podkladě a velikost je 40 na 29cm. Jsem si jistá, že nádherně dozdobí váš stůl.

cena 1400 Kč

Trojnožka

Někdy se objeví kousek starého nábytky, který je opravdu krásný, avšak poškozený. To je případ této stoličky. Celá je natřená křídovou barvou v barvě Burgunda, ošetřena voskem a na horní části vznikla mozaiková ozdoba.  Myslím, že je škoda ji úplně zakrýt, takže doporučuji pod květinu, nebo ke křeslu na odložení skleničky například s Burgundou, pro abstinenty třeba na lampičku. 
Její výška je 38cm a průměr je 35cm.

cena 1600 Kč

příběhy mého tvoření

"Neopouštěj staré věci pro nové", zpívají Jaroslav Uhlíř a Zdeněk Svěrák. Inspirujte se, jak je díky tvorbě možné vdechnout nový život starým věcem

příběhy tvoření

Zachráněné židle

příběhy tvoření

Stoleček Cestovatel

příběhy tvoření

Štokrle od popelnic

pozvánka na workshop

Kreativní den s mozaikou

Díky mozaikovému tvoření můžete dozdobit jakýkoliv předmět a povýšit ho tak na jedinečné a osobní umělecké dílo, které potěší vás nebo vaše blízké. 

o mozaikovém workshopu

Užijte si jednodenní relax, kde se naučíte, jak pracovat s mozaikou. Provedu vás tvorbou mozaiky od A do Z - přípravami, technickým a kreativním procesem i finálním zpracováním. Workshop je určen pro pouze dva účastníky. Důvodem je dostatečný prostor pro každého z Vás.  

KDY: datum zatím nebyl stanoven, zaregistrujte se prosím níže v čase 10,00 - 17,00 hod.
KDE: u mě v dílně v zimním období a na zahradě v altánu v létě, Svatováclavská 1057, Žatec
CENA: 2 300 Kč v ceně je zahrnuto vše, co je k výrobě třeba.
CO S SEBOU: svačinu, pohodlné oblečení, zástěru 

co se v kurzu naučíte

01

Jak se připravit

Naučím vás vše, co budete potřebovat před začátkem tvorby - například jaké nástroje si můžete pořídit a které povrchy jsou pro mozaikování vhodné. 

02

Technický a kreativní proces

Provedu vás nejen technickým procesem, ale také kreativním - jak o výsledném předmětu přemýšlet a jak mu vtisknout duši.

03

Finální zpracování

Ve chvíli, kdy budete mít svou mozaiku hotovou, ukáži vám, jak ji můžete vyspárovat a jak správně vybrousit hrany. 

Přihlaste se na workshop

Datum zatím nebyl stanoven. Přihlaste se prosím na čekací listinu, spojím se s vámi hned, jak bude více zájemců. 

Přihlašte se na čekací listinu

odeslat

Děkuji za Váš zájem.
Brzy se Vám ozvu.

© 2022 web s láskou od lucie s.  |  GDPR  |  obchodní podmínky  |  site credit

Fyzioterapie a masáže pro život bez bolesti, tvoření a workshopy pro život v harmonii. 

spojme se

HoME

o mně

blog

kontakt

fyzioterapie

NORDIC WALKING

tvoření

workshopy