Fyzioterapie a masáže

Bolest pohybového aparátu vás může překvapit náhle nebo se může opakovaně vracet. Vaše potíže zřejmě vznikly v důsledku nějaké životní události, která dostala vaše tělo do nerovnováhy. Mám pro to velké pochopení. Jsem také člověk a vím, že věci někdy nejdou podle našich představ. Nyní je ale na čase vaše tělo znovu opečovat a vrátit vás zpátky do harmonie. 

Mým cílem je pomoci vám zbavit se bolesti a zabránit jejímu opětovnému objevení. 
Mám 30 let praxe a stovky spokojených klientů. Moc ráda vám pomůžu vrátit vaše tělo zpět do zdraví, abyste mohli prožívat svůj život zase plnými doušky. 

jak probíhá fyzioterapie?

01

KONZULTACE

Domluvte si termín a dorazte na první zdravotní konzultaci. Popovídáme si a vyšetřím vás. Podle potřeby vás také mohu akutně ošetřit.

02

TERAPEUTICKÝ PLÁN

Na vaší další návštěvu pro vás připravím terapeutický plán - režimová opatření,  terapeutické aktivity a předběžnou frekvenci a délku návštěv.

03

PROCES UZDRAVENÍ

Následně nás čeká práce na postupném odstranění příčin vašich problémů. Každé tělo reaguje jinak, proto náš plán můžeme během procesu individuálně pozměnit. 


04

ŽIVOT BEZ BOLESTI

Dorazili jsme do cíle! Nic vás nebolí a můžete si zase začít užívat života. Pokud budete potřebovat, můžete docházet na masáže a udržovací terapii, aby se vám obtíže zase nevrátily.

Harmonie těla i duše

Raja

Když jsem po operaci levého ramene začala docházet na rehabilitaci k paní Janě Břízové, netušila jsem, co mě čeká.
Přišla jsem s omezenou hybností ramene a levé ruky. Odcházela jsem s plně pohyblivou rukou v rozsahu celého ramenního kloubu do všech stran. Při následné kontrole na ortopedii v Motole, byli lékaři překvapeni rozsahem pohybu levé ruky po absolvované rehabilitaci a plánovaný operační zákrok na pravém rameni odložili s tím, že vyzkoušíme konzervativní postup léčby. Jejich volba se ukázala jako správná. Paní Břízová dokázala rozhýbat i mé pravé rameno a ruku. 

Po ukončení předepsané rehabilitace jsme se domluvily na dalších návštěvách a pokračující fyzioterapii.

Vysvětlila mě , že mám špatný postoj těla a doporučeným cvičením a masážemi mě zbavila dlouhodobé bolesti zad v křížové oblasti. Doporučila mě lymfatické masáže nohou a značně mě ulevila od jejich otékání. Dala si se mnou práci a tyto masáže prováděla ručně.

Postupně mě uvolnila celé tělo a zbavila bolestí, které mě dlouhý čas trápily. 

Paní Janě Břízové se podařilo docílit harmonie mezi mým tělem a duší , proto se na každou další návštěvu těším, odcházím uvolněná a s úsměvem na rtech.

Jana se stala nepostradatelným pomocníkem 

Jana birasová

Jsem klientkou paní Jany již téměř 20 let. K paní Janě jsem začala chodit na doporučení mé neuroložky s akutními problémy v oblasti bederní páteře. Zájem s jakým se mi snažila pomoct mě příjemně překvapil, protože do té doby jsem to nezažila. Problémy se u mě objevovaly opakovaně nárazově. Vzhledem k tomu, že se rychle rozkřiklo o paní Janě, že je výborná fyzioterapeutka, nebylo vždy snadné získat termín ošetření při mých akutních problémech ihned, takže jsem byla několikrát nucena jít i k jinému fyzioterapeutovi. Nebylo to ale zdaleka to, na co jsem byla zvyklá u paní Jany a hlavně to nemělo tak dobrý účinek na mé zdravotní problémy.

S přibývajícími roky přibyly i jiné zdravotní problémy, které omezovaly můj pohyb, a které jsem potřebovala řešit. Samozřejmě jsem se obrátila na paní Janu, která si za ta léta získala moji naprostou důvěru a to i tím, že jsi své vědomosti fyzioterapeutky rozšířila studiem vysoké školy, čímž se pro mě stala nepostradatelným profesionálním pomocníkem v mých zdravotních nesnázích. K paní Janě jsem postupem času začala chodit pravidelně, abych zdravotním problémům předcházela a nepřicházela až když jsou akutní. Když jsem přišla s akutními zdravotními problémy, vždy mě ochotně vyslechla, vysvětlila možnou příčinu problému a postup další terapie. Její profesionální přístup, příjemné vystupování, vstřícnost a ochota pomoct je to co si může přát každý pacient.

Paní Jana je navíc člověk kreativní a rozšiřuje si obzory i v oblasti umění. Kromě jiného se věnuje malování, vyrábí mozaiky ze skla, restauruje a opravuje starý nábytek a dává mu tak šanci dalšího využití. Vidím v tom určité propojení, protože jako fyzioterapeutka vlastně taky "opravuje" moje tělo, čímž mu dává šanci lépe fungovat. :-)

Co můžu říct na závěr? Paní Jana je člověk na pravém místě a můžu ji všem doporučit!!!


Jde z tebe vnitřní síla a klid

Helena Suková

Dekuju za minulé setkání - ty věci jsi nádherně opravila, nikde není nic vidět… a vždycky od tebe odcházím nabitá - jde z tebe taková vnitřní síla a klid a umíš to přenášet i na ostatní. S hůlkama jsem cvičila ještě ten den/večer venku v krásňáku.

Úžasná vlídnost a empatie

Jarmila Kolertová

Návštěvu “bříza Harmonie” doporučuji každému, kdo si chce v příjemném prostředí narovnat tělo, mysl i duši. Velmi oceňuji úžasnou vlídnost a empatie paní Jany Břízové. Na terapie k ní docházím již skoro dvacet let a nezměnila bych. Jsem ráda, že jsem se s osobou paní Jany setkala.

01

kde fyzioterapie probíhají a kolik stojí? 

Fyzioterapie a masáže probíhají v mém studiu Bříza Harmonie - Svatováclavská 1057, Žatec. Cena první individuální terapeutické konzultace je 800 Kč a trvá přibližně 60 minut. Kraniosakrální terapie stojí 1200 Kč a trvá 90 minut. TR Terapie stojí od 600 Kč. Jednotlivé masáže vás vyjdou od 700 Kč -1 200 Kč. V prodeji mám také dárkové poukazy a produkty značky JUST. 

02

co si k vám mám vzít s sebou?

V rámci první konzultace si vezměte pokud máte lékařský závěr, či výsledek vyšetření z magnetické rezonance. Pomůže mi to lépe uchopit Váš stav. Pokud nemáte k dispozici, nevadí vše probereme při ústním pohovoru. 

03

co když na konci terapie zjistím, že stále cítím bolest? 

I přes naši veškerou společnou snahu se může stát, že vaše tělo bude potřebovat delší terapeutickou práci. Pokud bych měla pocit, že u vás nastal problém, který by měl operativně řešit lékař, ráda vám doporučím skvělé profesionály. 

Máte otázky?

mé oblíbené metody

Kraniosakrální terapie

Zbavte se bolesti a stresu. Jedná se o velmi jemnou formu masáže, která nahlíží na lidskou bytost holisticky, jako na syntézu těla, mysli a duše. Jemnost hmatů skrývá hlubokou sílu, kterou tato technika nabízí. V kraniosakrální terapii pracujeme s tzv. kraniosakrálním pulsem. Cílem je tento puls na jednotlivých částech těla uvést do rovnováhy.

Cena je 1200 Kč a trvá 90 minut.

BTL TR Terapie

Pocitově velmi příjemná a zároveň velmi účinná terapie, jejíž účinek hned pocítíte a který zároveň také přetrvává. Tato terapie patří mezi elitu v moderní fyzioterapii. Při léčbě akutních úrazových stavů zkracuje dobu léčení, mírní otoky a následky poškození. Při tepelné terapii, zase prokrvuje, prohřívá a uvolňuje. 

Cena je od 600 Kč.

Objednejte se

Pokud cítíte, že váš zdravotní problém potřebuje odborné fyzioterapeutické řešení, moc ráda tu pro vás v tomto směru budu. Mám 30 let fyzioterapeutické praxe a stovky spokojených klientů. 

© 2022 web s láskou od lucie s.  |  GDPR  |  obchodní podmínky  |  site credit

Fyzioterapie a masáže pro život bez bolesti, tvoření a workshopy pro život v harmonii. 

spojme se

HoME

o mně

blog

kontakt

fyzioterapie

NORDIC WALKING

tvoření

workshopy